Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Cracovia zremisowała z Lechem Poznań

17 gru 2016 | 22:51 2
Źródło zdjęcia: ASInfo (kadr z meczu Lecha)
W ostatnim sobotnim spotkaniu 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy Cracovia zremisowała u siebie z Lechem Poznań 1:1. To ósmy mecz krakowian bez wygranej.

Do Krakowa lechici pojechali mocno osłabieni. Ze względu na kartki pauzować musiał Paulus Arajuuri. Kontuzje uniemożliwiły występ Maciejowi Makuszewskiemu, a także Maciejowi Wiluszowi, Łukaszowi Trałce oraz Kamilowi Jóźwiakowi. Od dłuższego czasu niedysponowany był także Nicki Bille. Brak podstawowych zawodników nie przeszkodził Kolejorzowi ostro atakować, szczególnie w pierwszej połowie. Przed przerwą jednak gola strzelili nie podopieczni Nenada Bjelicy, tylko Marcin Budziński. Wyrównał dopiero w 77. minucie Duńczyk Lasse Nielsen, od którego futbolówka odbiła się dość przypadkowo.

Zimową przerwę podopieczni Nenada Bjelicy spędzą na 5. lokacie w tabeli, Pasy zaś utrzymają się nad strefą spadkową.

Ciekawostka:
Szansę debiutu w barwach Lecha w ostatnich minutach spotkania otrzymał Paweł Tomczyk.

Tak padły bramki:

1:0 Budziński 44
Doskonałe uderzenie Budzińskiego z dystansu! "Budzik" pokonał Putnocky'ego z około 30. metra.

1:1 Nielsen 77
Dośrodkowanie Majewskiego, piłka odbija się od Nielssena, który z bliskiej odległości kieruje ją do siatki.

***

Cracovia - Lech Poznań 1:1 (1:0)
1:0 - Budziński 40
1:1 - Nielsen 77.

Cracovia: Grzegorz Sandomierski - Deleu, Piotr Polczak, Hubert Wołąkiewicz (40. Robert Litauszki), Tomasz Brzyski - Erik Jendrisek (46. Sebastian Steblecki), Marcin Budziński, Miroslav Covilo, Jakub Wójcicki (73. Paweł Jaroszyński) - Mateusz Szczepaniak, Krzysztof Piątek.

Lech: Matus Putnocky - Tomasz Kędziora, Lasse Nielsen, Jan Bednarek, Tamas Kadar - Maciej Gajos (74. Dariusz Formella), Abdul Aziz Tetteh - Darko Jevtić, Radosław Majewski, Szymon Pawłowski (63. Marcin Robak) - Dawid Kownacki (83. Paweł Tomczyk).

-4
hahaha i amica znowu gubi punkty. lechia i jaga też. jutro Legia miażdży łęczną i tylko 4 pkt straty