Cracovia zremisowała z Partizanem Belgrad

asinfo.pl
Carcovia zremisowała z Partizanem Belgrad 1:1 (0:0) w meczu sparingowym rozegranym w ramach zgrupowania w tureckim Belek.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Zoran Tosić. Pomocnik wpisał się na listę strzelców w 61. minucie i dał swojej drużynie prowadzenie.
Ekipa "Pasów" zdołała doprowadzić do wyrównania w 86. minucie. Wówczas w polu karnym był faulowany Pelle, a sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnie wykorzystał Tomas Vestenicky.
Partizan zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli serbskiej ekstraklasy i ma na koncie 44 punkty. Cracovia z dorobkiem 36 "oczek" jest wiceliderem PKO Ekstraklasy.
* * * * * *

Cracovia - Partizan Belgrad 1:1 (0:0)

Bramki: Vestenicky 86-karny - Tosić 61.
Cracovia: (I połowa) Peskovic - Rapa, Helik, Jablonský, Ferraresso - Hanca, Gol, Loshaj, Rakoczy (34 Piszczek) - Lopes.
(II połowa) Hrosso - Strózik, Dytiatjew, Siplak, Pestka - Wdowiak, Dimun, Pelle van Amersfoort, Lusiusz, Pik - Vestenicky.
Marcin Karbowski22 Jan 2020 · 16:08