Crotone Arkadiusza Recy musiało uznać wyższość Sassuolo. Polak rozegrał cały mecz w Serie A

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Sassuolo okazało się lepsze od Crotone. Zespół Arkadiusza Recy dość wyraźnie przegrał trzeci mecz z rzędu we włoskiej Serie A.
W 19. minucie tego meczu bramkarz Crotone popełnił duży błąd. Berardi oddał lekki strzał po ziemi zza pola karnego. Piłka leciała w kierunku bliższego słupka, a mimo to Cordaz wpuścił ją do bramki.
Następny gol padł kilka minut po przerwie i była to bramka wyrównująca dla Crotone. Jej autorem był Simy, który bezbłędnie wykorzystał rzut karny.
W 58. minucie padła następna bramka z rzutu karnego, ale tym razem dla Sassuolo. Sędzia wskazał na wapno po tym, jak piłka odbiła się od ręki jednego z obrońców Crotone. Jedenastkę wykorzystał Caputo.
Napastnik Sassuolo Caputo pięć minut przed ostatnim gwizdkiem strzelił jeszcze jednego gola na 3:1. Włoch stanął sam na sam z bramkarzem i sprytnie podciął nad nim piłkę.
To jednak nie był koniec strzelania w tym spotkaniu. W doliczonym czasie gry Locatelli wykorzystał kuriozalny błąd obrońców Crotone i zdobył bramkę, ustanawiając wynik meczu na 4:1.
Arkadiusz Reca rozegrał pełne 90 minut w tym meczu. Jego Crotone jest ostatnie w tabeli Serie A, a w następnej kolejce zmierzy się u siebie z Juventusem. Sassuowo natomiast zagra na wyjeździe z Bologną - po tym meczu ten zespół plasuje się na pozycji lidera.
Łukasz Karyniewski03 Oct 2020 · 16:57