Crvena Zvezda Belgrad wygrała i awansowała do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów

screen z youtube.com
Crvena Zvezda Belgrad wygrała u siebie z Suduvą Mariampol 2:1 (2:0) w rewanżowym spotkaniu pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się bezbramkowym remisem.
Na Stadionie Rajko Mitica prowadzenie gospodarzom zapewnił już po czterech minutach gry mocnym uderzeniem w krótki róg Ghańczyk Richmond Yiadom Boakye. Szesnaście minut przed przerwą podwyższył precyzyjnym strzałem przy słupku Niemiec Marko Marin. Dopiero w doliczonym czasie gry kontaktowe trafienie uzyskał Bośniak Mihret Topcagic.
Mistrzowie Serbii ostatnie pół godziny grali w osłabieniu, ale utrzymali korzystny wynik i zagrają dzięki temu w kolejnej fazie przeciwko HJK Helsinki. Mistrzowie Finlandii w pierwszej rundzie eliminacji wyeliminowali HB Torshavn.
Jakub Kreśliński16 Jul 2019 · 22:48