CSKA Moskwa wygrał z Achmatem Grozny. Konrad Michalak i Damian Szymański na ławce rezerwowych

Lightning, wikicommons
Zespół CSKA Moskwa wygrał u siebie z Achmatem Grozny 3:0 (1:0) w meczu 7. kolejki Priemjer Ligi. W barwach gości rezerwowymi byli Konrad Michalak i Damian Szymański.
Gospodarze objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Mario Fernandes oddał skuteczny strzał z pola karnego i zaliczył pierwsze trafienie w tym sezonie.
W drugiej połowie wynik po strzale głową podwyższył Fiodor Czałow, dla którego to trzeci gol w trwających rozgrywkach.
Rezultat meczu na 3:0 ustalił Nikola Vlasić, który trafił do pustej bramki. Chorwat zdobył drugą bramkę w sezonie.
W barwach gości całe spotkanie na ławce rezerwowych spędzili Konrad Michalak i Damian Szymański.
W tabeli rosyjskiej ekstraklasy CSKA Moskwa zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 13 punktów. Achmat Grozny jest dwunasty, mając na koncie 7 punktów.