Cudowna akcja Bartosza Bereszyńskiego! Polak z asystą w meczu z Interem Mediolan [WIDEO]

Bartosz Bereszyński zanotował asystę w meczu Sampdorii Genua z Interem Mediolan. Jego drużyna zremisowała 2:2.
Reprezentant Polski, który doznał kontuzji na ostatnim zgrupowaniu kadry, wyszedł na boisko w podstawowym składzie. Mecz lepiej zaczęli goście, którzy w 18. minucie objęli prowadzenie po strzale Dimarco. Sampdoria wyrównała po kwadransie za sprawą Yoshidy.
Na przerwę przy korzystnym rezultacie schodzili jednak goście. Wszystko dzięki Martinezowi, który strzałem z woleja zwieńczył filmową kontrę swojego zespołu.
Sampdoria wyrównała tuż po przerwie. W 47. minucie świetną akcję przeprowadził Bereszyński. Polak najpierw efektownym zwodem wypracował sobie miejsce w polu karnym Interu, a potem precyzyjnie dośrodkował do Augello. Ten uderzył bez przyjęcia.
Asysta uskrzydliła reprezentanta Polski. Później popisał się jeszcze efektownym rajdem.
W końcówce żadna z drużyn nie przechyliła szali zwycięstwa na swoją stronę. Inter po trzech kolejkach ma siedem punktów, a Sampdoria dwa.
Marcin Karbowski12 Sep 2021 · 13:47
Źródło: twitter