Cudowna bramka Salaha, kontrowersyjny karny dla Evertonu i remis w derbach Liverpoolu [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Liverpool FC zremisował u siebie Evertonem 1:1 (1:0) w drugim niedzielnym meczu 16. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Anfield prowadzenie gospodarzom zapewnił trzy minuty przed przerwą Mohamed Salah. Egipcjanin zaskoczył Jordana Pickforda kapitalnym technicznym uderzeniem z narożnika pola karnego.
Wyrównał niespełna kwadrans przed końcem Wayne Rooney, wykorzystując jedenastkę podyktowaną przez arbitra, który w tym przypadku podjął dosyć kontrowersyjną decyzję.
Popularni "The Toffees" po czwartym podziale punktów w tym sezonie przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli.
Podopieczni Juergena Kloppa natomiast zremisowali już po raz szósty w bieżących rozgrywkach i pozostali na czwartej lokacie w klasyfikacji.