Cudowne uderzenie Rafała Wolskiego! Lider Wisły Płock zapewnił zwycięstwo nad Cracovią [WIDEO]

Łukasz Sobala/Pressfocus
Wisła Płock wygrała 1:0 z Cracovią. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Rafał Wolski.
Początek meczu należał go gospodarzy z Płocka. W 19. minucie Jakub Rzeźniczak odnalazł się w polu karnym, ale nie zdołał czysto trafić w piłkę. Po chwili Kristian Vallo oddał niecelny strzał.
W 23. minucie Cracovia spróbowała odpowiedzieć. Benjamin Kallman uderzył w taki sposób, że Krzysztof Kamiński spokojnie złapał futbolówkę.
W 32. minucie Cracovia próbowała wyprowadzić kontratak. Całą akcję niecelnym strzałem skończył Florian Loshaj. Ostatecznie żadna ze stron nie zdołała trafić do siatki w pierwszej połowie.
Tuż po przerwie Michal Siplak posłał idealną centrę do Patryka Makucha. Snajper "Pasów" jednak minimalnie chybił.
W 57. minucie Rafał Wolski urwał się obrońcom i spróbował przelobować Karola Niemczyckiego. Bramkarz Cracovii poradził sobie z zagraniem ofensywnego pomocnika, który w dodatku był w tej akcji na spalonym. Po chwili podopieczni Jacka Zielińskiego wyszli z ofensywnym wypadem zakończonym niecelną próbą Jewhena Konoplanki.
W końcu "Nafciarze" dopięli swego. Prowadzenie Wiśle zapewnił niezawodny Rafał Wolski.
W końcówce "Pasy" grały w osłabieniu po czerwonej kartce Takuto Oshimy. Gol Wolskiego finalnie zapewnił Wiśle trzy punkty. Podopieczni Pavola Stano zajmują obecnie trzecie miejsce w lidze, Cracovia jest siódma.
Adam Kłos11 Nov 2022 · 22:29