Piękny gol Coutinho nie pomógł! Szokująca porażka Barcelony [WIDEO]

Christian Bertrand/Shutterstock
Piłkarze FC Barcelony na wyjeździe z CD Leganes 1:2 (0:1) w środowym meczu 6. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Pierwszą bramkę na Estadio Municipal de Butarque zdobył już w 12. minucie spotkania Philippe Coutinho. Reprezentant Brazylii wykorzystał dośrodkowanie Lionela Messiego i uderzeniem w prawy dolny róg umieścił piłkę w siatce.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w w 52. minucie. Wówczas Jonathan Silva zagrał w pole karne, do futbolówki najwyżej wyskoczył Nabil El Zhar i uderzeniem głową pokonał golkipera rywali.
Zawodnicy CD Leganes zaledwie minutę później objęli prowadzenie za sprawą Oscara, który wykorzystał błąd przeciwników i strzałem z bliskiej odległości zdobył bramkę.
"Blaugrana" przegrała pierwszy mecz w tym sezonie, uzbierała dotąd 13 "oczek" i na ten moment wciąż jest liderem. Drugi w tabeli Real ma jednak tyle samo punktów.
Z kolei podopieczni Mauricio Pellegrino zanotowali pierwsze zwycięstwo w trwających rozgrywkach i z dorobkiem czterech punktów zajmują 17. miejsce w ligowej tabeli.