Ćwierćfinały LM: Sensacja w Wolfsburgu. Real przegrywa 0:2! PSG prowadzi. Fatalny błąd Fernando [VIDEO]

Real Madryt, którego nadzieje na udane zakończenie sezonu odżyły po dosyć niespodziewanym zwycięstwie w El Clasico, naprzeciw wielkiej niewiadomej Champions League, Vfl Wolfsburg; PSG kontra Manchester City, czyli pojedynek dwóch finansowych mocarstw, których aspiracje piłkarskie wciąż są niezaspokojone - przed nami kolejny ekscytujący wieczór w Lidze Mistrzów.

Strzelanie dzisiejszego wieczoru miał rozpocząć Zlatan Ibrahimović. Szwedzki gwiazdor tymczasem nie wykorzystał rzutu karnego w 14 minucie spotkania pomiędzy PSG a Manchesterem City.

Tymczasem to, co nie udało się Szwedowi w Paryżu, powiodło się w Niemczech. W 18 minucie meczu Ricardo Rodriguez na bramkę zamienił jedenastkę i bardzo sensacyjnie zaczęło się w Wolfsburgu.

Chwilę później gospodarze prowadzili już 2:0. Bramkę dla "Wilków" zdobył Maximilian Arnold.

Niewykorzystana jedenastka Zlatana Ibrahimovicia zemściła się na PSG. Gospodarze stracili piłkę w środkowej strefie boiska, a zabójczą kontrę wyprowadzili goście. Fernandinho podał do Kevina de Bruyne, który mocnym uderzeniem pokonał bramkarza Paryżan.

Manchester City z prowadzenia cieszył się zaledwie dwie minuty. Fatalny błąd popełnił Fernando. Brazylijczyk otrzymał podanie od Joe Harta tuż przed polem karnym. Pomocnik próbował zagrać piłkę dalej, ale uczynił to tak fatalnie, że do futbolówki dopadł Ibrahimović i wpakował ją do pustej bramki.

Druga połowa dla "The Citizens" zaczęła się jeszcze gorzej. W 59 minucie bowiem było już 2:1 dla PSG. Uderzenie głową Edinsona Cavaniego sparował Joe Hart, ale wobec dobitki Adriena Rabiota angielski golkiper był już bezradny.

A oto w jakich jedenastkach zaczęły dzisiejsze spotkania poszczególnie drużyny:

Real: Keylor Navas - Danilo, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo - Casemiro, Kroos, Modric - Bale, Cristiano Ronaldo, Benzema

Wolfsburg: Benaglio. Vieirinha, Draxler, B.Henrique, Schürrle, Dante, L.Gustavo, Guilavogui, Naldo, Arnold, Rodriguez

PSG: Trapp - Aurier, David Luiz, Thiago Silva, Maxwell - Rabiot, Thiago Motta, Matuidi - Di Maria, Cavani, Ibrahimovic

Manchester City: Hart - Sagna, Otamendi, Mangala, Clichy - Fernando, Fernandinho -Jesus Navas, David Silva, De Bruyne - Aguero