Czarnogóra poważnie osłabiona. Dwie największe gwiazdy nie zagrają z Polską

Илья Хохлов/Ilya Khokhlov/Ilja Chochłow, wikipedia
Stevan Jovetić oraz Stefan Savić nie zagrają w ostatnim meczu eliminacji do mistrzostw świata z Polską na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Czarnogóra przegrała wczoraj przed własną publicznością z Danią 0:1 i nie ma już praktycznie żadnych szans na awans na mundial w Rosji - aby wiąż udział w barażach, musiałaby wygrać z podopiecznymi Adama Nawałki i liczyć na porażkę Danii w Rumunii, a do tego doszedł by jeszcze bilans bramkowy, który w tej chwili dla Czarnogórców jest niekorzystny. Do spotkania z biało-czerwonymi przystąpią ponadto bez swoich dwóch najważniejszych zawodników.
Napastnik AS Monaco, Stevan Jovetić, już w 20 minucie pojedynku z Duńczykami musiał opuścić murawę. Czekają go jeszcze bardziej szczegółowe badania, ale jego występ na Stadionie Narodowym jest bardzo wątpliwy. Najbardziej prawdopodobne wydaje się to, że gracz przedwcześnie opuści zgrupowanie i uda się do swojego klubu.
W meczu z Polską na pewno nie zobaczymy natomiast obrońcy Atletico Madryt, Stefana Savicia. 26-letni defensor otrzymał żółtą kartkę w 90 minucie spotkania z Danią i nie będzie mógł wystąpić w Warszawie ze względu na zawieszenie za kartki.
Początek spotkania Polski z Czarnogórą w najbliższą niedzielę o godzinie 18.