Czerwona kartka dla Griezmanna za znieważenie sędziego. Zostanie zawieszony? [VIDEO]

20 sie 2017 | 10:47 26
Źródło zdjęcia: Maxisport/Shutterstock

Dla Antoine'a Griezmanna to był wieczór do zapomnienia. W pierwszym meczu Atletico w nowym sezonie Francuz wyleciał z boiska za znieważenie sędziego.

Wczoraj podopieczni Diego Simeone mierzyli się z beniaminkiem, Gironą. W pierwszej połowie w ciągu zaledwie trzech minut półfinaliści Ligi Mistrzów stracili dwie bramki i musieli rzucić się do odrabiania strat po przerwie.

W tych działaniach przeszkodziła im czerwona kartka, którą otrzymał Antoine Griezmann w 67. minucie przy stanie wyniku 2:0. Francuz chwilę wcześniej wpadł w pole karne Girony i padł po kontakcie z bramkarzem rywali. Sędzia uznał, że napastnik symulował i dał mu żółtą kartkę, a za chwilę wyciągnął także czerwony kartonik i odesłał Griezmanna do szatni. Początkowo realizator transmisji przedstawił to zajście w sposób, z którego wynikało, że kara za symulowanie była już drugą żółtą kartką Francuza w tym meczu i dlatego otrzymał on czerwoną. Jednakże nawet komentatorzy nie potrafili powiedzieć, kiedy napastnik miał otrzymać pierwszą żółtą kartkę.

Jak się później okazało, tuż po symulowaniu Griezmann otrzymał dwie kary w ekspresowym tempie. Najpierw żółtą kartkę za symulowanie, a później czerwoną za reakcję. Ukarany Francuz powiedział bowiem arbitrowi głównemu Juanowi Martinezowi: "Jesteś p***ą!". Wobec tego sędzia nie miał innego wyjścia i wykluczył go z dalszej gry. Następnie arbiter odnotował całe zajście w protokole meczowym, na podstawie którego Griezmann może dostać zawieszenie na kilka spotkań.

Grającemu w "10" Atletico udało się jednak strzelić dwie bramki i zremisować w pierwszym meczu nowego sezonu.

+3
Karny był oczywisty a sędzimu wypierdolibym z byka bo nie po to sie zapierdala 90 minut żeby tępy huj okradał cie z wyniku meczu.
20 sie 2017 | 14:43
0
jesteś pizdą powiedział griezmann
20 sie 2017 | 12:59
-3
Za werbalne zniewazenie sedziego powinna byc nieco nizsza kara niz za odepchniecie.
20 sie 2017 | 12:54
+5
Sedziowie wrocili jak zwykle na najwzyszym poziomie :)))
20 sie 2017 | 12:53
+15
błąd bramkarza 100% karny
ale to jest hiszpania suarez dotykają to barca ma karnego i najlepiej czerwo dla przeciwnika oczywisty karny żółta dla "symulanta" hahaha
20 sie 2017 | 12:44
+1
Dobrze się dzieje w piłce :) Za symulowanie karnego powinny być zawieszenia na kilka spotkań. Skoczyłby się teatr.
20 sie 2017 | 12:38
-14
I dobrze, że czerwień. Był faul, ale trochę przyaktorzył (jak CR w Superpucharze, choć tam nie było faulu, tylko próba wymuszenia). Gdyby Griezmann nie gadał to by dostał tylko żółć.
20 sie 2017 | 12:24
-4
Griezmann.. jesteś pizdą !
20 sie 2017 | 12:06
+30
Wszystko fajnie karać symulantow tylko jeden problem jest tu był karny jak wół masakra sędziowie w Hiszpanii znowu dali popis.
20 sie 2017 | 12:01
+1
Griezmann dużo dorzucił od siebie i jeszcze obraża sędziego...
20 sie 2017 | 11:30
-10
DOBRZE BIORĄ SIĘ ZA TE GWIAZDECZKI - RONALDO, teraz grinzman, święte krowy czas uspokoić. jeszcze niech utemperują trenerów przy lini bocznej bo też im sie nalezy, szczególnie w PL. skacza jak małpy. SEDZIOWIE I WSZELKIE KOMISJE - DO BOJU !!
20 sie 2017 | 11:27
+25
Karny był moim zdaniem...
0
no i co? dobrze powiedział! gdyby w takiej samej sytuacji zanurkowali piłkarze dwóch wiadomo jakich klubów to sędzia sypałby karnymi jak z kapelusza! sędziowie z la liga to pizdy!
20 sie 2017 | 11:25
+2
nie rozumiem dlaczego dostał czerwona kartkę, 'izę mi ktoś wytlumaczyc?
20 sie 2017 | 11:26
-1
może*
20 sie 2017 | 11:33
+1
Czerwona za 2 żółte ,pierwsza za symulowanie a druga za nazwanie sędziego pizdą ;)
20 sie 2017 | 11:36
+2
Na oficjalnej stronie La Ligi napisali, że dostał bezpośrednią czerwoną, więc nie jest pewne, czy były 2x źółte, czy po jednej żółtej od razu czerwona :)
20 sie 2017 | 11:09
-1
TROCHĘ ŹLE JAK NA GRĘ ?
+6
""" W tych działaniach przeszkodziła im czerwona kartka, którą otrzymał Antoine Griezmann w 67. minucie przy stanie wyniku 0:0. """ . Było 2-0 ???. Może dokładniejsze artykuły :-).
20 sie 2017 | 11:08