Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Czerwona kartka dla Griezmanna za znieważenie sędziego. Zostanie zawieszony? [VIDEO]

20 sie 2017 | 10:47 27
Źródło zdjęcia: Maxisport/Shutterstock

Dla Antoine'a Griezmanna to był wieczór do zapomnienia. W pierwszym meczu Atletico w nowym sezonie Francuz wyleciał z boiska za znieważenie sędziego.

Wczoraj podopieczni Diego Simeone mierzyli się z beniaminkiem, Gironą. W pierwszej połowie w ciągu zaledwie trzech minut półfinaliści Ligi Mistrzów stracili dwie bramki i musieli rzucić się do odrabiania strat po przerwie.

W tych działaniach przeszkodziła im czerwona kartka, którą otrzymał Antoine Griezmann w 67. minucie przy stanie wyniku 2:0. Francuz chwilę wcześniej wpadł w pole karne Girony i padł po kontakcie z bramkarzem rywali. Sędzia uznał, że napastnik symulował i dał mu żółtą kartkę, a za chwilę wyciągnął także czerwony kartonik i odesłał Griezmanna do szatni. Początkowo realizator transmisji przedstawił to zajście w sposób, z którego wynikało, że kara za symulowanie była już drugą żółtą kartką Francuza w tym meczu i dlatego otrzymał on czerwoną. Jednakże nawet komentatorzy nie potrafili powiedzieć, kiedy napastnik miał otrzymać pierwszą żółtą kartkę.

Jak się później okazało, tuż po symulowaniu Griezmann otrzymał dwie kary w ekspresowym tempie. Najpierw żółtą kartkę za symulowanie, a później czerwoną za reakcję. Ukarany Francuz powiedział bowiem arbitrowi głównemu Juanowi Martinezowi: "Jesteś p***ą!". Wobec tego sędzia nie miał innego wyjścia i wykluczył go z dalszej gry. Następnie arbiter odnotował całe zajście w protokole meczowym, na podstawie którego Griezmann może dostać zawieszenie na kilka spotkań.

Grającemu w "10" Atletico udało się jednak strzelić dwie bramki i zremisować w pierwszym meczu nowego sezonu.

+3
Karny był oczywisty a sędzimu wypierdolibym z byka bo nie po to sie zapierdala 90 minut żeby tępy huj okradał cie z wyniku meczu.
20 sie 2017 | 14:43
0
jesteś pizdą powiedział griezmann
20 sie 2017 | 12:59
-3
Za werbalne zniewazenie sedziego powinna byc nieco nizsza kara niz za odepchniecie.
20 sie 2017 | 12:54
+5
Sedziowie wrocili jak zwykle na najwzyszym poziomie :)))
20 sie 2017 | 12:53
+15
błąd bramkarza 100% karny
ale to jest hiszpania suarez dotykają to barca ma karnego i najlepiej czerwo dla przeciwnika oczywisty karny żółta dla "symulanta" hahaha
20 sie 2017 | 12:44
+1
Dobrze się dzieje w piłce :) Za symulowanie karnego powinny być zawieszenia na kilka spotkań. Skoczyłby się teatr.
20 sie 2017 | 12:38
-14
I dobrze, że czerwień. Był faul, ale trochę przyaktorzył (jak CR w Superpucharze, choć tam nie było faulu, tylko próba wymuszenia). Gdyby Griezmann nie gadał to by dostał tylko żółć.
20 sie 2017 | 12:24
-4
Griezmann.. jesteś pizdą !
20 sie 2017 | 12:06
+30
Wszystko fajnie karać symulantow tylko jeden problem jest tu był karny jak wół masakra sędziowie w Hiszpanii znowu dali popis.
20 sie 2017 | 12:01