Czerwona kartka za faul w w pierwszej minucie! Nieciecza zremisowała z Łęczną [WIDEO]

Adam Starszynski / PressFocus
Nieciecza zanotowała siódmy remis w tym sezonie Ekstraklasy. Drużyna Mariusza Lewandowskiego podzieliła się punktami z ostatnim w tabeli Górnikiem Łęczna. Było 1:1.
Mecz zaczął się w sposób podobny do niedawnego spotkania Andory z Polską. Już w 23. sekundzie Tekijaski sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Gąskę. Po dość długiej analizie powtórki Serb został wyrzucony z boiska. Nieciecza właściwie od początku meczu musiała radzić sobie w osłabieniu.
Siły wyrównały się w 35. minucie, gdy drugą żółtą kartkę zobaczył Banaszek. Trzy minuty później gospodarze objęli prowadzenie. Z rzutu karnego do bramki trafił Wlazło.
Goście wyrównali w 77. minucie. Gola pięknym uderzeniem zza pola karnego strzelił Lokilo.
Nieciecza zajmuje piętnaste miejsce w tabeli. Po czternastu meczach ma na koncie dwanaście punktów. Górnik Łęczna jest ostatni z dziewięcioma oczkami.
Marcin Karbowski21 Nov 2021 · 14:29