Futbolowe jaja! Kuriozalny samobój piłkarza FC Sevilli. Szalony mecz w lidze hiszpańskiej [WIDEO]

Futbolowe jaja! Kuriozalny samobój piłkarza Sevilli. Szalony mecz w lidze hiszpańskiej [WIDEO]
Christian Bertrand / Shutterstock.com
Kapitalnie rozpoczęło się spotkanie 18. kolejki La Liga. Sevilla mierzy się z Realem Sociedad, a w ciągu pierwszego kwadransa padły już cztery bramki, w tym jedna samobójcza.
Mecz na Estadion Sanchez Pizjuan rozpoczął się o godzinie 14:00. Szósta w tabeli Sevilla podejmuje Real Sociedad, który zajmuje oczko wyżej w ligowym zestawieniu.
Jak na razie, ozdobą tego pojedynku był... samobój defensora gospodarzy. Diego Carlos popełnił katastrofalny błąd, próbując podać do własnego bramkarza. Obrońca przelobował bezradnego golkipera.
Poza Carlosem na listę strzelców wpisało się dwóch napastników. Dla przyjezdnych trafił Alexander Isak, dla którego jest to dopiero trzecie trafienie w tym sezonie.
O wiele lepszym bilansem może się pochwalić Youssef En Nesyri, który w kilka minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a na początku drugiej połowy skompletował hat-tricka. W bieżących rozgrywkach Marokańczyk uzbierał już 12 trafień.
Ostatecznie Sevilla wygrała 3:2 i zrównała się dzięki temu punktami z dzisiejszym rywalem. Obie drużyny zgromadziły po 30 "oczek" i zajmują odpowiednio 5. oraz 6. miejsce.
Adam Kłos09 Jan 2021 · 14:21
Źródło: Twitter