Cztery gole i czerwona kartka w meczu Deportivo La Coruna z Levante

HausOf_Diegoo, flickr.com
Deportivo La Coruna zremisowało u siebie z Levante UD 2:2 w pierwszym sobotnim meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga. Goście odrobili dwubramkową stratę w samej końcówce spotkana.
Gospodarze objęli prowadzenie w 19. minucie. Wynik otworzył Adrian. Od 34. minuty miejscowi musieli grać w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Celso Borges i przedwcześnie opuścił murawę.
To jednak nie przeszkodziło Deportivo w zdobyciu drugiej bramki. Tuż przed przerwą na 2:0 trafił Florin Andone. Przyjezdni zdołali odrobić straty w samej końcówce meczu. Ich bohaterem został Ivi, który trafił w 80. i 84. minucie.
Podopieczni Cristobala Parralo zajmują 18. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 17 punktów. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian.
Natomiast zespół prowadzony przez Juana Ramona Lopeza Muniza plasuje się dwie lokaty wyżej ze zdobytymi 19 „oczkami”. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Real Madryt.