Cztery gole i podział punktów w Liverpoolu

charnsitr / Shutterstock.com
Liverpool FC zremisował u siebie z Sevilla FC 2:2 (2:1) w meczu inauguracyjnej kolejki grupy E rozgrywek Ligi Mistrzów.
Na Anfield Road prowadzenie gościom już po pięciu minutach gry zapewnił Francuz Wissam Ben Yedder. Jeszcze przed przerwą straty z nawiązką odrobili jednak Brazylijczyk Roberto Firmino i Egipcjanin Mohamed Salah.
"The Reds" mieli znakomitą okazję na trzecią bramkę, ale Firmino zmarnował rzut karnym. To zemściło się po przerwie, kiedy to po dynamicznej wymianie piłek z Kolumbijczykiem Luisem Murielem wyrównał Argentyńczyk Joaquin Correa.
W drugim spotkaniu tej grupy NK Maribor zremisował ze Spartakiem Moskwa 1:1 (0:0). Prowadzenie dla gości uzyskał niespełna kwadrans po przerwie rezerwowy Aleksandr Samiedow. Wyrównał pięć minut przed końcem Damjan Bohar, wykańczając strzałem z pola karnym składną akcję całego zespołu.
Mistrzowie Rosji w następnej kolejce podejmą podopiecznych Juergena Kloppa, natomiast ekipa z Andaluzji zagra przed własną publicznością z mistrzami Słowenii.