Cztery gole i podział punktów w meczu Espanyolu z Las Palmas

Christian Bertrand/Shutterstock
Piłkarze UD Las Palmas zremisowali u siebie z Espanyolem Barcelona 2:2 (0:2) w trzecim niedzielnym meczu 16. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de Gran Canaria dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym z Katalonii zapewnił przed przerwą strzałami z bliska Gerard Moreno. Dziesięć minut przed końcem kontaktowego gola strzelił Francuz Loic Remy, a minutę przed końcem wyrównał efektownym uderzeniem głową Argentyńczyk Jonathan Calleri.
Gospodarze mieli jeszcze znakomitą okazję na zgarnięcie pełnej puli, ale w piątej minucie doliczonego czasu gry rzut karny zmarnował Jonathan Viera.
Zespół z Wysp Kanaryjskich po drugim podziale punktów w tym sezonie nadal zamyka klasyfikację. "Papużki" natomiast zremisowały po raz piąty w bieżących rozgrywkach i umocniły się nieznacznie na szesnastej lokacie w tabeli.