Cztery gole w meczu Wigier z GKS-em Tychy

Wojciech Otłowski, wikicommons
Wigry Suwałki zremisowały u siebie z GKS-em Tychy 2:2 w pierwszym sobotnim meczu 14. kolejki Fortuna 1. Ligi. Gospodarze odrobili dwubramkową stratę, strzelając wyrównującego gola w końcówce spotkania.
Goście bardzo szybko objęli prowadzenie po strzale Huberta Adamczyka. Ten sam zawodnik podwyższył wynik w 44. minucie, ale w doliczonym czasie gry pierwszej połowy miejscowi zdołali złapać kontakt. Na listę strzelców wpisał się Kamil Sabiłło.
W końcówce spotkania Wigry zdołały zdobyć wyrównującą bramkę. W 86. minucie gola na 2:2 strzelił Karol Mackiewicz.
Podopieczni Kamila Sochy zajmują 10. miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. W następnej kolejce zagrają z na wyjeździe Sandecją Nowy Sącz.
Natomiast zespół prowadzony przez Ryszarda Tarasiewicza plasuje się na 13. pozycji i ma na swoim koncie 15 "oczek". Jego kolejnym rywalem będzie Raków Częstochowa.