Czwarta ligowa porażka Spartaka. Zespół z Moskwy przegrał w Jekaterynburgu

wikipedia
Spartak Moskwa przegrał na wyjeździe z FC Ural Jekaterynburg 1:2 (0:1) w pierwszym niedzielnym meczu 26. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Na SKB-Bank Arena pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Eric Bicfalvi. W 37. minucie rumuński pomocnik wykorzystał dośrodkowanie Othmana El Kabira i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Prowadzenie zespołu z Jekaterynburga powiększył dopiero w 88. minucie El Kabir. Holender po zagraniu Andreya Egorycheva zdołał umieścić futbolówkę w siatce.

Jedyną bramkę na rzecz przyjezdnych zapisał na swoje konto w doliczonym czasie gry Quincy Promes.
Podopieczni Alexandera Tarkhanova zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy, z kolei zawodnicy prowadzeni przez Massimo Carrerę plasują się na 2. pozycji.