Czwarta porażka Chicago Fire. Atlanta liderem Wschodu

Hied5 / shutterstock.com
Atlanta United wygrała na wyjeździe z Chicago Fire 2:1 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Dla drużyny z Georgii było to siódme zwycięstwo w sezonie.
Kibice na Toyota Park na gole czekali do drugiej połowy. W 53. minucie wynik dla gości otworzył Ezequiel Barco. Niedługo potem na 2:0 trafił Martinez. Gospodarze odpowiedzieli jedynie trafieniem Kevina Ellisa w 61. minucie.
Po tej porażce zespół ze stanu Illinois zajmuje ósme miejsce w Konferencji Wschodniej ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnym meczu zmierzy się u siebie z Montreal Impact.
Natomiast zespół prowadzony przez Gerardo Daniela Martino zanotował siódme zwycięstwo w dziewiątym rozegranym meczu. Atlanta z 22 „oczkami” jest liderem Wschodu. W kolejnym spotkaniu podejmie Sporting Kansas City.