Czyste konto Białkowskiego, zwycięstwo Ipswich

Ipswich Town wygrało przed własną publicznością z Nottingham Forest 1:0 (0:0) w sobotnim meczu 35. kolejki angielskiej Championship.

Kibice zgromadzeni na Portman Road jedyne trafiene w tym spotkaniu zobaczyli w 63. minucie gry. Na listę strzelców wpisał się wówczas Ben Pringle, któremu asystował Kevin Foley.

Warto zaznaczyć, że pełne 90 minut w bramce gospodarzy grał Bartosz Białkowski. Polak nie dał się pokonać i zachował czyste konto po raz trzeci w bieżących rozgrywkach.

Ipswich Town zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli Championship. Podopieczni Micka McCarthy'ego mają na swoim koncie 54 punkty, z kolei Nottingham Forest zdobyło do tej pory 42 "oczka" i znajduje się na piętnastej pozycji.