Damian Kądzior z pierwszą asystą w Hiszpanii! Niesamowity mecz Eibar w Pucharze Króla! [WIDEO]

Piotr Matusewicz / Press Focus
Damian Kędziora zaliczył asystę w meczu Pucharu Króla. Jego Eibar po dogrywce wygrało z Las Rozas 4:3.
Reprezentant Polski miał udział w przy pierwszej bramce dla Eibar. W 14. minucie Kądzior dośrodkował z prawego skrzydła, a jego wrzutkę strzałem głową na gola zamienił Muto.
Dla 28-latka to pierwsza asysta w barwach hiszpańskiego klubu. Mecz z Las Rozas to dla niego ósmy występ w jego barwach.
Cztery minuty po golu Muto goście podwyższyli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się wtedy Quique.
W drugiej połowie Eibar strzeliło jeszcze jednego gola. W 68. minucie do bramki trafił Pedro Leon.
Gdy wydawało się, że nic nie może odebrać zwycięstwa przedstawicielowi La Liga, do ataku ruszyli piłkarze Las Rozas. Trzecioligowiec strzelił trzy gole na przestrzeni sześciu minut! Do bramki trafiali Losada, Mingo i Galvan.
Polak zszedł z boiska w końcówce drugiej połowy. W 85. minucie zastąpił go Exposito.
Eibar zwycięskiego gola strzeliło dopiero w dogrywce. W 108. minucie do bramki trafił Enrich.
Marcin Karbowski07 Jan 2021 · 21:40
Źródło: Twitter