Daniel Łukasik z golem w drugim meczu z rzędu. Polak znacznie przyczynił się do wygranej Ankaragucu [WIDEO]

Ankaragucu
Daniel Łukasik w drugim meczu ligi tureckiej z rzędu wpisał się na listę strzelców. W starciu z Malatyasporem otworzył wynik już w czwartej minucie. Jego zespół wygrał 3:1.
Ostatnie dni były bardzo udane dla Daniela Łukasika. Polak w minioną niedzielę wpisał się na listę strzelców w wygranym 2:1 spotkaniu z Denizlisporem.
Pierwszy mecz w 2021 roku nie mógł rozpocząć się dla niego lepiej. Już w czwartej minucie pomocnik otworzył bowiem wynik.
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niezbyt pewnie zachował się bramkarz gości, który wypuścił piłkę przed siebie. Łukasik skorzystał z prezentu i z bliska wpakował piłkę do siatki.
Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Joseph Paintsil, który wykorzystał rzut karny. W drugiej części spotkania gola kontraktowego strzelił Youssouf Ndayishimiye.
Sytuacja gości skomplikowała się dodatkowo po czerwonej kartce dla Karima Hafeza. W końcówce wynik na 3:1 dla Ankaragucu ustalił jeszcze Torgeir Borven.
Drużyna, której barwy reprezentuje także Michał Pazdan, po drugim zwycięstwie z rzędu wydostała się ze strefy spadkowej w lidze tureckiej. Polski obrońca nie zagrał dziś z powodu kontuzji.
Maciej Pietrasik02 Jan 2021 · 15:58