Debiut Tytonia, remis Deportivo z Valencią

MediaPictures.pl/Shutterstock
Piłkarze Deportivo La Coruna zremisowali u siebie z Valencia CF 1:1 (1:0) na zakończenie 10. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Municipal de Riazor między słupkami gospodarzy stanął Przemysław Tytoń.

Mistrzowie Hiszpanii z 2000 roku objęli prowadzenie w ostatniej akcji pierwszej połowy. Juanfran kapitalnie dośrodkował w pole karne i wbiegający Turek Emre Colak głową zaskoczył Brazylijczyka Diego Alvesa.

Wyrównał jedenaście minut po zmianie stron Rodrigo, który po zagraniu Naniego z bliska umieścił piłkę za linią bramkową, mimo rozpaczliwej interwencji Tytonia.

Ekipa z Galicji po takim rozstrzygnięciu znajduje się tuż nad strefą spadkową, natomiast "Nietoperze" z punktem więcej plasują się na czternastym miejscu w tabeli.