Debiutancka bramka Guilherme w Serie A! Alisson skapitulował po strzale Brazylijczyka [VIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
AS Roma pokonała Benevento 5:2 meczu 24. kolejki Serie A. Na początku spotkania bramkę dla gości strzelił były zawodnik Legii, Guilherme.
Brazylijczyk dał prowadzenie ekipie gości już w 7. minucie spotkania. Zawodnik dryblował w polu karnym Romy, a następnie uderzył. Piłka po rykoszecie minęła interweniującego Alissona i wpadła do bramki.
Dziewiętnaście minut później stan meczu wyrównał Federico Fazio. Kilkanaście minut po przerwie gospodarze szybko uzyskali prowadzenie, a następnie je podwyższyli. Kwadrans przed końcem spotkania zdobyli kolejną, już czwartą, bramkę. Chwilę później drugą bramkę dla gości zdobył Enrico Brignola. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Gregoire Defrel, który wykorzystał rzut karny.