Debiutancki gol Memphisa Depaya w FC Barcelonie! Holender przywitał się z nowym klubem [WIDEO]

Debiutancka bramka Memphisa Depaya w Barcelonie! Holender przywitał się z nowym klubem [WIDEO]
Memphis Depay zadebiutował dziś w Barcelonie. Holender uświetnił pierwszy występ w nowych barwach, strzelając premierowego gola.
Ronald Koeman planował z rozwagą wprowadzać zawodnika do składu. Sparing z Gironą Depay rozpoczął na ławce rezerwowych, ale pojawił się na boisku już w 42. minucie.
Były zawodnik Lyonu od momentu wejścia do gry był bardzo aktywny, często prosił o piłkę, notował z nią sporo kontaktów. Holender nie trzymał się jednej pozycji, często manewrował między środkiem ataku a skrzydłami.
W 85. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Barcelony. Depay oddał pewny strzał z jedenastu metrów.
Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla "Dumy Katalonii". Na listę strzelców wpisali się wcześniej Gerard Pique, Rey Manaj, a dla Girony trafił Samuel Saiz.
Adam Kłos24 Jul 2021 · 20:53
Źródło: Twitter