Demjan: Nic nas nie tłumaczy z wyniku

ASInfo
Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin 1:2 w ramach 16. kolejki Ekstraklasy. Tuż po zakończeniu niedzielnej rywalizacji napastnik "Górali", Robert Demjan stwierdził, że pojedynek mógłby wyglądać inaczej, gdyby tuż przed przerwą jego zespół nie stracił gola.

Wygrywaliśmy dzisiejszy mecz i szkoda przede wszystkim końcówki pierwszej połowy. Nie wiem czy to z powodu koncentracji. Ciężko mi znaleźć przyczynę tej straconej bramki. Szkoda jej bo myślę, że inaczej by wyglądała druga połowa i może byśmy wygrali to spotkanie