Deportivo Alaves podzieliło się punktami z Realem Betis

Kukxo91, wikipedia
Deportivo Alaves zremisowało u siebie z Realem Betis 1:1 (1:0) w meczu 19. kolejki La Liga. Dla "El Glorioso" to piąte spotkanie bez wygranej z rzędu.
Gospodarze objęli prowadzenie w 14. minucie, kiedy Aleix Vidal wbiegł w pole karne z prawej strony i uderzył mocno w długi róg.
Goście mogli wyrównać w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, ale Joaquin zmarnował rzut karny.
Dziesięć minut po przerwie bramkę na 1:1 zdobył Emerson, który trafił do siatki głową z kilku metrów.
Piłkarze z Sewilli od 77. minuty musieli grać w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Zouhaira Feddala. Zdołali jednak utrzymać remis 1:1.
W tabeli La Liga Real Betis jest dwunasty z dorobkiem 24 punktów. Natomiast Deportivo Alaves po piątym z rzędu meczu bez wygranej zajmuje piętnastą pozycję, mając na koncie 20 punktów.