Deportivo Alaves wygrało z Valencią

Brais Seara / shutterstock.com
W 18. kolejce La Liga Deportivo Alaves wygrało u siebie z Valencią CF 2:1. Dla gospodarzy to dziewiąte zwycięstwo w rozgrywkach.
Prowadzenie w tym spotkaniu objęli zawodnicy gości. Po kwadransie gry pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Dani Parejo, który trafił w samo okienko.
Zespół Deportivo Alaves zdołał jednak szybko wyrównać, bo już w 21. minucie Borja Baston wykorzystał zamieszanie w polu karnym gości i trafił do siatki.
Zwycięskiego gola dla zespołu z Kraju Basków strzelił w drugiej minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy strzelił Tomas Pina.
W tabeli La Liga Alaves zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 31 punktów. "Nietoperze" natomiast są na jedenastej pozycji, mając na koncie 22 punkty.
Kamil Kaczmarek05 Jan 2019 · 18:34