Deportivo uległo na własnym stadionie Getafe CF

Maxisport/Shutterstock
Piłkarze Deportivo La Coruna ulegli u siebie Getafe CF 0:2 (0:1) w trzecim niedzielnym meczu 36. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Riazor prowadzenie dla gości uzyskał cztery minuty przed przerwą płaskim strzałem z pola karnego Pedro Leon. Pięć minut przed końcem miejscowych pogrążył Carlos Vigaray.

Zespół z Galicji, który kończył w osłabieniu po czerwonej kartce w drugiej połowie Kostarykanina Celso Borgesa, doznał jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i zajmuje piętnaste miejsce w tabeli.

"Azulones" natomiast odnieśli dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie i zachowali szansę na utrzymanie. Na dwie kolejki przed końcem ekipa z przedmieść Madrytu wciąż jest przedostatnia w klasyfikacji.