Sędzia nie uznał gola Stępińskiego, ale Chievo wygrało w derbach Werony [VIDEO]

asinfo
Chievo Verona przed własną publicznością zremisowała z Hellasem Verona 2:2 w pierwszym niedzielnym meczu 9. kolejki Serie A.
Na Marco Antonio Bentegodi dwa gole dla gospodarzy spotkania strzelił Roberto Inglese. 25-letni napastnik najpierw wpisał się na listę strzelców w 23. minucie, a następnie w 31. minucie, skutecznie egzekwując rzut karny.
Bramkę na wagę zwycięstwo Chievo zdobył Sergio Pellissier w 73. minucie.

Trafienia na rzecz ekipy przyjezdnych zapisali na swoje konto Daniele Verde w 6. minucie oraz Giampaolo Pazzini w 55. minucie.
Mecz na ławce rezerwowych Chievo rozpoczął Mariusz Stępiński, który pojawił się na boisku w 80. minucie, zmieniając Inglese. Reprezentant Polski w 87. minucie głową trafił do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.
Podopieczni Rolando Marana zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli Serie A, z kolei drużyna Fabio Pecchii plasuje się na 16. pozycji.