Diego Costa doznał kontuzji stopy. Nie wiadomo, ile potrwa przerwa w grze

Vlad1988 / shutterstock.com
Diego Costa doznał kontuzji stopy podczas wtorkowego treningu - poinformowało Atletico Madryt na swojej oficjalnej stronie.
Na razie nie jest jeszcze wiadomo jak poważny jest uraz 30-letniego napastnika "Rojiblancos" i jak długo potrwa jego przerwa w grze.
Diego Costa w tym sezonie zdobył jeszcze gola na hiszpańskich boiskach. Trafił tylko raz w spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko AS Monaco (2:1) w połowie września.
Wychowanek Sportingu Braga nie został powołany do kadry Hiszpanii na najbliższy mecz Ligi Narodów z Chorwacją w Zagrzebiu. Były zawodnik Chelsea w koszulce "La Furia Roja" zaliczył dotychczas 24 spotkania, w których strzelił dziesięć bramek.
Atletico Madryt zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli Primera Division. Podopieczni Diego Simeone tracą tylko punkt do prowadzącej w klasyfikacji Barcelony.