Dobre noty Grosickiego. Polak wybrany najlepszym piłkarzem Hull City

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Kamil Grosicki wraca do formy. Polak dobrze zaprezentował się w meczu Hull City z West Bromwich Albion. Jego drużyna wygrała 1:0.
Zwycięski gol dla Hull padł w 38. minucie, gdy Fraizer Campbell dobił uderzenie Jacksona Irvine'a.
Grosicki od początku gry starał się rozrywać obronę WBA, ale mecz zakończył bez gola i asysty. Mimo tego Hull City wybrało go najlepszym piłkarzem meczu.
Grę reprezentanta Polski wysoko ocenił też lokalny dziennik "Hull Daily Mail", który przyznał mu notę 7 (skala 1-10).
- Był aktywny od samego początku. W jego akcjach często brakowało wykończenia. W drugiej połowie trochę spuścił z tonu - uzasadnia gazeta.
Grosicki w tym sezonie wystąpił w dziesięciu meczach Hull we wszystkich rozgrywkach. Nie ma jeszcze na koncie żadnego gola i asysty.
Kamil Kaczmarek04 Nov 2018 · 07:39
Źródło: Hull Daily Mail, onet.pl