Dobry debiut Zielińskiego. Wszystkie zagrania z meczu [VIDEO]

YouTube
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zadebiutowali właśnie w barwach Napoli. Obaj dostali od trenera nieco ponad 20 minut, a ich zespół rozbił Monaco 5:0.

Choć żaden z naszych reprezentantów nie wpisał się na listę strzelców, debiut Polaków należy uznać za udany. Z dobrej strony pokazał się zwłaszcza Zieliński, a o jego formę drżeliśmy chyba najbardziej - zabrany przez Adama Nawałkę na EURO pomocnik zaprzepaścił swoją szansę w meczu z Ukrainą, gdzie przez 45 minut praktycznie nie istniał i na drugą połowę już nie wyszedł.

W debiucie w Napoli pokazał już pewność siebie, jaką prezentował w poprzednim sezonie Serie A. Miał kilka ciekawych zagrań, nie bał się dryblingów i widać było, że czuł się dobrze mając piłkę przy nodze. Jednocześnie udało mu się unikać strat i w sytuacjach zagrożenia spokojnie wycofywał futbolówkę do kolegów, nie wikłając się w ryzykowne zagrania. Pod polem karnym rywala starał się kreować sytuacje innym piłkarzom:

Akcje Arkadiusza Milika możecie zobaczyć TUTAJ.