"Dollarumma" - kibice obrzucili golkipera Milanu banknotami [VIDEO]

kivnl/Shutterstock
Podczas meczu Włochów z Danią na młodzieżowym Euro kibice obrzucili Gianlguigiego Donnarummę banknotami i nazwali go "Dollarummą". Miało to związek z tym, że młody golkiper nie podpisał nowej umowy z AC Milan.

Do zdarzenia doszło około 35 minuty. Kibice zgromadzeni za bramką reprezentacji Włoch obrzucili Donnarummę falsyfikatami dolarów. Sędzia spotkania musiał na chwilę przerwać mecz, by służby porządkowe usunęły banknoty z boiska.

Fani mający za złe młodemu golkiperowi to, że nie przedłużył swojego kontraktu z klubem z Mediolanu, wywiesili ponadto transparent, określający go "Dollarummą".

Gianlugi Donnarumma odrzucił niedawno propozycję Milanu i nie przedłuży swojej, wygasającej w połowie przyszłego roku, umowy. To oznacza, że 18-latek najprawdopodobniej już tego lata pożegna się z San Siro.

Włosi wygrali z Danią 2:0. Następnym ich rywalem podczas trwających Mistrzostw Europy do lat 21 będzie reprezentacja Czech.