Domowa przegrana West Bromwich Albion. Kamil Grosicki tylko na ławce przeciwko Leicester City

Russell Hart / Focus Images / MB Media / PressFocus
Kamil Grosicki nie zagrał ani minuty w przegranym przez West Bromwich Albion spotkaniu z Leicester City w pierwszej kolejce nowego sezonu Premier League. “Lisy” zwyciężyły na The Hawthorns 3:0.
Reprezentant Polski przesiedział na ławce rezerwowych cały pierwszy mecz swojego zespołu po powrocie do angielskiej ekstraklasy.
Menedżer West Bromu, Slaven Bilić, postawił na pozycji skrzydłowych na wykupionych latem z West Hamu i Sportingu, odpowiednio: Grady’ego Dianganę i Matheusa Pereirę.
Mimo obiecującego początku spotkania przeciwko piątej sile poprzednich rozgrywek Premier League, beniaminek dał sobie strzelić aż trzy bramki w drugiej połowie meczu. Gole dla Leicester zdobyli debiutujący w drużynie gości Timothy Castagne oraz król strzelców ubiegłego sezonu w angielskiej elicie, Jamie Vardy (dwa, oba z rzutów karnych).
Albion rozegrają swój kolejny mecz w najbliższą środę, kiedy podejmą na własnym stadionie Harrogate w rozgrywkach Pucharu Ligi.
Wojciech_Falenta 13 Sep 2020 · 16:57