Domowa wygrana Nimes Olympique z Dijon

Clovi27 / shutterstock.com
Nimes Olympique wygrał u siebie z Dijon FCO 2:0 w meczu 25. kolejki Ligue 1. Dla gospodarzy to dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił w 28. minucie Teji Savanier, który przelobował bramkarza gości strzałem z ponad 40 metrów. Dla 27-letniego napastnika to trzeci gol w tym sezonie.
Wynik meczu ustalił w 82. minucie Antonin Bobichon. 23-latek uderzył pięknie z dystansu. Dla Francuza, który wpisał się na listę strzelców w drugim spotkaniu z rzędu to czwarta brama w rozgrywkach.
Drużyna z Burgundii kończyła spotkanie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Oussamy Haddadiego.
W tabeli Ligue 1 Nimes Olympique zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem 36 punktów. Natomiast Dijon FCO jest siedemnaste, ma na koncie 20 punktów.
Jakub Kreśliński15 Feb 2019 · 20:53