Domowe zwycięstwo Rubinu Kazań

Rubin Kazań przed własną publicznością pokonał Achmat Grozny 3:1 (0:1) w sobotnim meczu 25. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszą bramkę na Kazan Arena zdobył już w 1. minucie Magomed Mitrishev. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 49. minucie za sprawą trafienia Ivelina Popova. Bułgarski pomocnik dzięki podaniu Sardara Azmouna pewnym uderzeniem pokonał golkipera drużyny przeciwnej.
Kolejne dwa gole dla gospodarzy strzelił napastnik z Iranu. Azmoun najpierw wpisał się na listę strzelców w 63. minucie, a osiem minut później zdobył trzecie trafienie na rzecz swojego zespołu.
W 88. minucie drugą bramkę dla przyjezdnych zdobył Magomed Mitrishev, który wykorzystał dośrodkowanie Angel Wilker i umieścił piłkę w siatce.
Zespół prowadzony przez Kurbana Berdyeva zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli Priemjer Liga, z kolei drużyna Mikhaila Galaktionova plasuje się na 11. pozycji.