Domowy remis Łotwy z Kazachstanem w Lidze Narodów

Liberaler Humanist, wikipedia
Łotwa zremisowała u siebie z Kazachstanem 1:1 w sobotnim meczu grupy 1 Dywizji D. Oba gole na stadionie w Rydze zostały strzelone w pierwszej połowie.
W 16. minucie na prowadzenie wyszli goście. Gola strzelił Baktijor Zainutdinow. Pięć minut przed przerwą było już 1:1. Wyrównującą bramkę zdobył Arturs Karasauskas.
Podopieczni Mixu Paatelainena zajmują drugie miejsce w tabeli ze zdobytymi dwoma punktami w trzech meczach. 16 października zagrają u siebie z liderującą z kompletem dziewięciu "oczek" Gruzją, która pewnie pokonała w sobotę Andorę 3:0.
Natomiast Kazachstan zamyka tabelę również z dwoma remisami i porażką na koncie. 16 października zmierzy się z Andorą, która także zdobyła do tej pory dwa punkty.