Dramatyczny mecz w ćwierćfinale Pucharu Anglii. Zadecydował konkurs rzutów karnych

james boyes
Millwall FC przegrał u siebie z Brighton & Hove Albion FC po rzutach karnych 4:5 w ostatnim spotkaniu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Anglii. Po 120 minutach gry było 2:2.
Na The Den dwubramkowe prowadzenie ekipie z Championship zapewnili Irlandczycy. Dwadzieścia minut przed końcem skutecznie przymierzył głową Alex Pearce, a dziewięć minut później podwyższył z bliska Aiden O'Brien, któremu świetnie zagrywał Jed Wallace.
Dwie minuty przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał mocnym uderzeniem pod poprzeczkę z ostrego kąta Holender Juergen Locadia. "Mewy" walczyły do końca i już w piątej minucie doliczonego czasu gry do dogrywki doprowadził bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego Solomon March.
Dodatkowe 30 minut nie przyniosły jednak rozstrzygnięcia i o wszystkim decydowały rzuty karne. W nich więcej zimnej krwi zachowali podopieczni Chris Hughton i to oni zagrają w półfinałach obok Manchesteru City, Wolverhampton Wanderers i Watford FC.
Kamil Kaczmarek17 Mar 2019 · 20:18