Dramatyczny mecz we Florencji. Sześć goli i remis Interu Mediolan z Fiorentiną. Co za bomba Muriela! [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
ACF Fiorentina zremisowała u siebie z Interem Mediolan 3:3 w meczu 25. kolejki Serie A. Dla gospodarzy to siódmy kolejny mecz bez porażki.
Spotkanie na Stadio Artemio Franchi znakomicie rozpoczęli gospodarze, którzy prowadzili już w pierwszej minucie, po tym jak do własnej bramki trafił Stefan de Vrij.
Piłkarze Interu jeszcze przed zejściem do szatni wygrywali 2:1. Szybko wyrównał Matias Vecino strzałem bez przyjęcia z "szesnastki". Pod koniec pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się natomiast Matteo Politano, który indywidualną akcję zakończył strzałem sprzed pola karnego.
Na początku drugiej połowy Ivan Perisić pewnie wykorzystał rzut karny i drużyna z Mediolanu prowadziła różnicą dwóch bramek.
Zawodnicy z Florencji walczyli o korzystny wynik do końca. W 75. minucie Luis Muriel uderzył fantastycznie z rzutu wolnego i strzelił gola kontaktowego.
Gospodarze remis uratowali w doliczonym czasie gry. Z jedenastu metrów nie pomylił się Jordan Veretout.
Inter jest trzeci, ma na koncie 47 punktów. Fiorentina z kolei przedłużyła ligowych meczów bez porażki do siedmiu. W tabeli Serie A zajmuje dziewiątą pozycję z dorobkiem 36 punktów.
Jakub Kreśliński24 Feb 2019 · 22:39