Druga z rzędu porażka "Pawi", grał Mateusz Klich

Marcin Kadziołka / shutterstock.com
Queens Park Rangers pokonali przed własną publicznością Leeds United 1:0 (1:0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 28. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Loftus Road w podstawowym składzie gości wybiegł na murawę Mateusz Klich. Pomocnika reprezentacji Polski zastąpił trzy minuty przed końcem Jordan Stevens.
Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył po dwudziestu minutach gry Nahki Wells. "Pawie", które kończyły zawody w osłabieniu, miały znakomitą okazję do wyrównania, ale siedemnaście minut po przerwie podyktowany rzut karny zmarnował Patrick Bamford.
Podopieczni Marcelo Bielsy po drugiej porażce z rzędu pozostaną jeszcze na drugiej pozycji w tabeli. Zespół z Londynu natomiast odniósł jedenaste zwycięstwo w sezonie i zajmuje trzynastą lokatę w klasyfikacji.