Drugie zwycięstwo Sevilla FC w lidze

Oleh Dubyna/Shutterstock
Sevilla FC wygrała u siebie z UD Las Palmas 2:1 (0:1) w sobotnim spotkaniu trzeciej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan gola dla gości zdobył po szesnastu minutach gry kapitalnym uderzeniem z dystansu Dominguez Tanausu.

Wyrównał dopiero minutę przed końcem z rzutu karnego Pablo Sarabia, a pięć minut później, już w doliczonym czasie, drugie w sezonie zwycięstwo trzykrotnym triumfatorom ostatnich edycji Ligi Europy zapewnił Carlos Fernandez.

Zespół z Wysp Kanaryjskich, który kończył mecz w osłabieniu, po takim rozstrzygnięciu spadł na trzecie miejsce w tabeli. Niepokonana dotychczas drużyna z Andaluzji, po drugiej wygranej w sezonie, jest wiceliderem.