Duda o kibicach Lecha: To nie było mądre

ASInfo
Legia Warszawa drugi raz z rzędu zdobyła Puchar Polski. Stołeczna drużyna pokonała na PGE Stadionie Narodowym Lecha Poznań 1:0. Ondrej Duda powiedział po spotkaniu, że jego zespół zasłużył na zwycięstwo.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z sukcesu, ale nie zapominamy o tym, co jest naszym priorytetem. Triumf w Pucharze Polski jest dla nas ważny, ale musimy już myśleć o spotkaniu z Piastem Gliwice w lidze. Trener pochwalił nas za zwycięstwo, choć nasza gra nie była najlepsza. Mecze z Lechem zawsze są bardzo trudne i na boisku jest dużo walki

Byliśmy lepiej przygotowani do tego spotkania, bardziej zależało nam na wygranej i mieliśmy trochę więcej szczęścia. Zasłużyliśmy na zwycięstwo. Trudno jest przygotować się do takich spotkań. Wiemy prawie wszystko o naszych rywalach –

Kibice Lecha nie zachowywali się tak jak powinni. Sędzia doliczył do meczu dwanaście minut, a oni cały czas wrzucali na boisko race. Ich drużyna mogła jeszcze zdobyć gola, a oni dążyli do przerwania spotkania. Moim zdaniem to nie było mądre

Ta wygrana na pewno doda nam motywacji przed meczem z Piastem. Mamy szansę zapisać się w historii Legii. Zdobycie dubletu na stulecie klubu, to będzie coś wyjątkowego –