Dwa gole i asysta Pogby! Manchester United Solskjaera miażdży kolejnego rywala [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action/Shutterstock
Manchester United rozbił przed własną publicznością AFC Bournemouth 4:1 (3:1) w ostatnim niedzielnym meczu 20. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Old Trafford całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gości obserwował Artur Boruc. Konkurent Polaka, czyli Asmir Begovic, już po pięciu minutach musiał wyciągać piłkę z siatki. Marcus Rashford minął w efektowny sposób dwóch rywali i zagrał w pole karne, gdzie Paul Pogba z bliska dopełnił tylko formalności.
Francuz dwanaście minut przed przerwą podwyższył uderzeniem głową, a precyzyjnym dośrodkowaniem popisał się wówczas Hiszpan Ander Herrera.
W ostatniej minucie pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Rashford, któremu dokładnie zagrywał w pole karne Francuz Anthony Martial. Już w doliczonym czasie pierwszej połowy skutecznie odpowiedział strzałem głową Nathan Ake.
Po zmianie stron tempo gry znacznie spadło, ale osiemnaście minut przed końcem Pogba świetnie wypatrzył wychodzącego na czystą pozycję Romelu Lukaku i rezerwowy w tych zawodach reprezentant Belgii wykorzystał sytuację sam na sam.
"Czerwone Diabły", które kończyły mecz w osłabieniu, po trzeciej wygranej z rzędu umocniły się na szóstej pozycji w tabeli. "Wisienki" doznały natomiast czwartej porażki w pięciu ostatnich spotkaniach i pozostały na dwunastej lokacie w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński30 Dec 2018 · 19:26