Dwa gole Kamila Grosickiego. Polak zagrał w rezerwach WBA

Martyn Haworth/shutterstock.com
Kamil Grosicki nie może liczyć na grę w pierwszym składzie West Bromwich Albion, ale w jego zespole do lat 23 strzela aż miło. Reprezentant Polski zdobył dwie bramki w spotkaniu z rezerwową drużyną Southampton.
Zespół Polaka wygrał 3:1. Grosicki, który na boisku był przez cały mecz, na listę strzelców wpisał się w 41. i 64. minucie.
W kadrze meczowej WBA U-23 był jeszcze jeden Polak. Cały mecz wśród rezerwowych spędził bramkarz Maksymilian Boruc.
Grosicki w tym sezonie w pierwszym zespole rozegrał tylko jedno spotkanie - w połowie września pojawił się na boisku w meczu z Harrogate Town (3:0) w Pucharze Ligi. Grał wówczas przez 55 minut.
Polski skrzydłowy pod koniec okna transferowego był bliski przejścia do Nottingham Forest. Do finalizacji transakcji zabrakło niewiele - strony spóźniły się o niespełna pół minuty. Być może Grosicki ostatecznie zmieni pracodawcę w styczniu. Wygląda na to, że nie może liczyć na grę u Slavena Bilicia.
Marcin Karbowski30 Nov 2020 · 17:09
Źródło: Twitter