Dwa gole Wilczka! Broendby zremisowało z Aalborgiem

brondby.com
Broendby IF zremisowało u siebie Aalborg BK 3:3 (1:2) w niedzielnym meczu 25. kolejki rozgrywek duńskiej Superligi. Całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Kamil Wilczek.
Napastnik reprezentacji Polski dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, doprowadzając do wyrównań. Najpierw wykorzystał rzut karny, a dwie minuty po zmianie stron trafił do siatki z kilku metrów, zmieniając kierunek uderzenia Besara Halimiego.
Niespełna kwadrans później miejscowych na prowadzenie wyprowadził Ante Erceg, ale już trzy minuty później straty odrobił Lucas Andersen. Wcześniej gole dla gości strzelali Kasper Kusk i Tom van Weert.
Stołeczny zespół po piątym podziale punktów w tym sezonie jest na czwartym miejscu w tabeli. Drużyna z Jutlandii natomiast po drugim remisie z rzędu znajduje się na ósmej lokacie w klasyfikacji.