Dwóch zawodników Lechii nabawiło się kontuzji

asinfo
Pomocnicy Lechii Gdańsk, Sebastian Mila i Aleksandar Kovacević, podczas sobotniego meczu z Górnikiem Łęczna nabawili się kontuzji – poinformowano na portalu "Biało-Zielonych". Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa ich przerwa w grze.

Mila musiał opuścić boisko w 16. minucie spotkania. Jego miejsce na placu gry zajął Grzegorz Kuświk. Kovacević w 34. minucie meczu został zmieniony przez Daniela Łukasika.

Doznałem urazu stawu skokowego. W poniedziałek po badaniach okaże się, czy jest to coś poważnego. Jestem z tego powodu bardzo rozczarowany. Czułem się wyśmienicie po dwóch ostatnich wygranych, dlatego porażka i kontuzja bardzo mnie zasmuciły – powiedział po meczu Mila.

Wstępna diagnoza urazu Kovacevicia mówi o uszkodzeniu więzadła pobocznego przyśrodkowego. Więcej będziemy wiedzieli po bardziej dokładnych oględzinach – poinformował szef sztabu medycznego Lechii, Robert Dominiak.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Górnika Łęczna 3:1. Gole dla gospodarzy strzelili Grzegorz Piesio (dwa) i Bartosz Śpiączka. Jedyne trafienie dla gości zaliczył Rafał Janicki.