Dwubramkowe prowadzenie to za mało. Arsenal tylko zremisował z Watfordem [WIDEO]

CosminIftode / shutterstock.com
Arsenal zmarnował szansę na dopisanie kolejnych trzech punktów do swojego dorobku. "Kanonierzy" prowadzili na wyjeździe z Watfordem już 2:0, ale ostatecznie zremisowali tylko 2:2.
Na Vicarage Road dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym w pierwszej połowie zapewnił po strzałach z Pierre'a-Emericka Aubameyanga.
Na trafienia Gabończyka odpowiedzieli w drugiej połowie Tom Cleverley i Roberto Pereyra, który dziewięć minut przed końcem wykorzystał podyktowany rzut karny.
Obie drużyny po raz drugi z rzędu podzieliły się punktami z rywalami. "Szerszenie" zamykają klasyfikację, natomiast "Kanonierzy" są na siódmej lokacie w tabeli.
Marcin Karbowski15 Sep 2019 · 19:41