Dynamo lepsze od CSKA w derbach Moskwy

Zawodnicy CSKA Moskwa przegrali przed własną publicznością z Dynamo Moskwa 1:2 (0:1) w poniedziałkowym meczu 25. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Gości spotkania do zwycięstwa poprowadził Aleksandr Tashaev, który dwa razy w tym spotkaniu wpisał się na listę strzelców. Rosyjski pomocnik najpierw w 11. minucie wykorzystał dośrodkowanie Kirilla Panchenko i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali, a następnie w 49. minucie po podaniu Evgenia Lutsenki umieścił futbolówkę w siatce.
Jedynego gola na rzecz gospodarzy strzelił w 60. minucie Fedor Chalov. Przy trafieniu 19-latka asystował Georgi Milanov.
Podopieczni Viktora Goncharenko zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli Priemjer Ligi, z kolei zawodnicy prowadzeni przez Dmitria Khokhlova plasują się na dziesiątej pozycji.